jak to działa?

jak założyć swoją stronęNasze witryny nie wymagają żadnej wiedzy informatycznej ani w zakresie budowy stron, ani też języków programowania. Nie wymagają specjalistycznych aplikacji ani skomplikowanych procedur rejestracji własnego adresu. Wszystkie dane, treści, teksty i zdjęcia wprowadzacie Państwo za pomocą tylko zwykłej przeglądarki internetowej.

 

Zamawiacie Państwo u nas stronę w pełni samoobsługową wg wybranych szablonów. Jeśli posiadamy wszystkie potrzebne informacje - to w ciągu 2-3 dni roboczych przygotowujemy dla Państwa skrypt, instalujemy go na naszym serwerze, rejestrujemy właściwy adres strony www ... i wysyłamy pełną informację o adresie i logowaniu do zarządzania własną stroną.

  

Zlecenia realizujemy bez żadnych zaliczek i opłat wstępnych. Na należność zawsze czekamy 14 dni - potrzebnych też Państwu na obejrzenie i przetestowanie naszych usług. Każdą nową stronę po prostu uruchamiamy testowo na okres dwóch tygodni  - i w tym czasie czekamy na zaksięgowanie wpłaty. Jeśli taka wpłata nastąpi - system automatycznie przedłuża działanie Państwa strony na okres jednego roku. Jeśli nie doczekamy się opłaty - to w piętnastym dniu - strona po prostu jest blokowana.

 

Nie potrzebujemy żadnych tekstów, żadnych materiałów, ani  żadnych zdjęć .... Wszystko na własnej stronie zamieścicie samodzielnie, jednym kliknięciem dołożycie dowolne podstrony i kategorie zdjęć. Skrypt poprawnie interpretuje linki oraz umożliwia chętnym wprowadzanie nawet kodu HTML. Samodzielnie i w dowolnym czasie możecie też uzupełniać witrynę i dokonywać wszelkich zmian i popraewek w informacjach, tekstach, promocjach i zdjęciach.

 

Administracja i cała prosta obsługa w skrypcie odbywa się w języku polskim. Nasze witryny wyposażone zostały w rozbudowany system pomocy oraz w prosty programik do zmniejszania (przygotowania wstępnego) zdjęć - właśnie na potrzeby publikacji internetowych. Samodzielna obsługa własną stroną jest równie łatwa jak przeglądanie internetu, czy pisanie e-maila.

 

Wypełniając proste rubryki dowolnie zatytułujecie poszczególne podstrony oraz wprowadzicie tzw. informacje SEO potrzebne wyszukiwarkom do prawidłowego pozycjonowania nowego adresu. W zależności od wybranego szablonu będą Państwo mieli możliwość dodawania do każdej podstrony osobnego banera górnego oraz dowolnego rozmieszczania podstron w menu.

 

Nasza oferta obejmuje wszystko co potrzebne do natychmiastowej publikacji (adres, subdomena, serwer, transfer, skrypty, instalacja, reklama). Zajmiemy się wszystkim od A do Z. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - jesteśmy dostępni zawsze pod telefonem: 60 287 51 11 oraz adresem: biuro@netgaleria.org  Nawet teraz - przed podjęciem decyzji można zadzwonić i skonsultować indywidualne wyobrażenia o własnej galerii z administratorem. Minuta rozmowy skutecznie może zastąpić kilka stron tekstu pisanego