koszt założenia sklepu www

Sklep internetowy to w ofercie netgalerii pozycja trochę odmienna od typowej strony z galeriami. Sklep internetowy w cenie 1000 zł lub 3000 zł - opłacany jest przez Państwa jednorazowo, bez konieczności przyszłorocznych opłat abonamentowych. Czyli sklep w zamówienej wersji, z zakupionym wyposażeniem, opłaconymi wstępnie funkcjami i wyglądem - do działania nie będzie wymagał już corocznego wznawiania abonamentu na rzecz netgalerii, i będzie działal tak długo - jak długo będzie utrzymywana indywidualne domena i konto serwerowe.
 
Oczywiście w miarę rozwoju Państwa działaności - można będzie rozwijać zakupiony sklep o nowe funkcje, dodatkowe możliwości lub zamawiać aktualizację wyglądu i nowe szablony ... W każdym z takich przypadków Polska Netgaleria służy pomocą i chętnie podejmie się realizacji nowych zleceń - przy modyfikacji wcześniej zakupionych sklepów.
 
Oferowany w jednorazowej opłacie 1000 zł sklep, to specjalna, zmodyfikowana, uproszczona wersja sklepu. Bardzo łatwa w obsłudze i przyjazna dla użytkowników - pozbawiona skomplikowanych opcji, które w opinii wielu naszych dotychczasowych Klientównie nie są często wykorzystywane i niepotrzebnie wpływają na cenę typowych rozwiązań.
 
Oferowany w jednorazowej opłacie od 3000 zł sklep, to pełna, bogato wyposażona wersja profesjonalnego skryptu. Taka wersja posiada praktycznie wszystkie powszechnie stosowane rozwiązania w typowych i drogich skryptach (np. konta użytkowników, kontrolę stanów magazynowych, integrację z porównywarkami cen itp). Szczegóły i podstawowe różnice przedstawimy w mailowym kontakcie lub podczas rozmowy telefonicznej: 602 875 111.